Vind geschikte reserveonderdelen of accessoires voor uw Einhell machines.
De Einhell TC-VC 1820 SA Nat-/Droogzuiger is ideaal voor schoonmaakwerkzaamheden in bijvoorbeeld de kelder, woonkamer, garage, keuken, auto en beschikt over een krachtige 1.250 W motor. Dankzij de grote zuigmond (met combinatie-inlegstuk voor nat-/droogzuigen) kan je efficiënt te werk gaan, voor het reinigen van de verscheidenheid aan materialen zoals stoffen, tapijten, tegels en stenen of houten vloeren. Ook het interieur van alle typen motorvoertuigen kan uitstekend worden gereinigd. Accessoire- en kabelhouder zorgen ervoor dat de stroomkabel en accessoires snel en netjes direct op de nat-/droogzuiger zelf kunnen worden opgeborgen. Voor een gebruikersvriendelijke bediening is er een draaghandgreep en vier zwenkwielen zorgen voor mobiliteit. Het RVS-reservoir heeft een inhoud van 20 L. De nat-/droogzuiger beschikt over een geïntegreerd stopcontact met inschakelautomaat wat betekend dat wanneer u een andere machine op de nat-/droogzuiger aansluit en u de externe machine start de nat-/droogzuiger ook automatisch in werking treed. Een blaasfunctie zorgt ervoor dat u op moeilijk bereikbare plaatsen eerst het vuil of stof kan wegblazen en het vervolgens opzuigen. Geleverd inclusief kunststof zuigslang (1,5 m/Ø36 mm), 3-delige verlengbuis, combi-zuigmond, spleetzuigmond, adapter, Stofzuigerzak, schuimstoffilter en blauwe filter.
Technische specificaties
Geschikt voor elke toepassing!
Uitgebreide accessoires inbegrepen
Het combimondstuk is geschikt voor het reinigen van tapijt en gladde vloeren en met het voegmondstuk bereikt u ook smalle of moeilijk bereikbare plekken zonder problemen. De vuilopvangzak en het filterzakje vangen bij het droogzuigen deeltjes en stof op; bovendien wordt er een schuimfilter voor natzuigen meegeleverd.
Robuuste RVS opvangbak van 20
Handige kabelhouder
Geïntegreerde blaasfunctie
Comfortabel transport
Afzuiginstallatie voor
Handig automatisch stopcontact
Op het autom. stopcontact (max. 2200 W) kunnen elektrische gereedschappen rechtstreeks op de nat- en droogzuiger aansluiten. Zo fungeren de zuigers als verlengkabel, maar schakelen ze dankzij de autom. functie en de uitschakelvertraging dan in wanneer het gereedschap in bedrijf is en er vuil ontstaat. De TC-VC 1820 SA fungeert dus in combinatie met diverse elektrische gereedschappen als afzuigapparaat. Zaagsel of stof komt rechtstreeks in de stofzuiger terecht en niet op de werkplaatsvloer.
Gerelateerde downloads
Reviews van klanten
Einhell garandeert niet - met uitzondering van de "Geferifieerde aankopen" reviews - dat de gepubliceerde reviews afkomstig zijn van consumenten die de producten daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht.
